| anonim_4396 a întrebat:

1.Cum si ce simte, o fatà cà se excità?
2. Ce se ìntàmplà ìn momentul excitàri? Atàt la fatà càt si la bàiat!
3. Càt dureazà momentul excitàri?
4. Và multumesc! pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

1 Se simte 'foarte' excitata, adica are chef de sex.
2 Fata se umezeste, baiatul are o erectie.
3 Poti sa fi excitat si o zi intreaga, mai ales ca baiat! Depinde cat va mangaiati sau daca treceti la un act sexual!
Asta era tot!winking

| elena a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe domnul doctor Catalin Belinski, specialistul de serviciu in aceasta saptamana, pe problemele care te intereseaza.
La cate intrebari ai pus, /1 cu 2, 2 cu 3, 3 cu 1, 4 nu se pune ca sunt multumiri, in total 6/ ar trebui sa-ti raspund intr-o ora si crede-ma ca la miezul zilei imi este foarte greu, dar iti dau un raspuns general: conteaza ceea ce simti nemasurat in timp!

| tim a răspuns:

Deci stai s-o intreb.Sorry,nu e disponibila momentan.
2.la fata? raspunsu de la 1.La baiat stai sa incerc mai intai.
3. daca nu dureaza cat vrei poti face o dubla sau mai multe ca la filme.
4.Cu placere!

| asdgfhresry a răspuns:

O fata se simte in extaz in se excita laughing In acel moment fata se simte bine. Dureaza cat vrei tu, adica peste 10 secunde. Dar poate tine si un minut. Cred... Oricum. E tot ce stiu deoarece n-am incercatlaughing