| Anonim134 a întrebat:

Ce face un baiat pentru a excita o fata?
ce simte el in acel moment?

funda; x

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde unii sunt magari si ii vorbeste urat despre sex altii timizi si vorbesc frumos si tot asa. Mangaie atinge pupa...

| Narcis2007 a răspuns:

Multe...cand excita fata el se excita si mai tare

| Deny1333 a răspuns:

O sărută mai pasional, o mângâie [pipăie], face glume nu tocmai cuminţi, etc. Se pricepe el.
Ce să simtă... atracţie. Şi presupun că se excită şi el de asemenea.

| Andra_3863 a răspuns:

Un baiat poate face multe. Depinde enorm de cantitatea de tupeu d`ala fantastic pe care il poseda.
De exemplu,prietenul meu la inceput nu facea nimic. Da` nimic,tu stii ce`i aia?laughing Sigur,fara un sarut d`ala cu care ma inmuia cu totu`.laughing Si care nu stia ce efect are...
Asta pana cand ne-am vazut singuri in casa, a observat ca nu vreau sa il las sa respire, ca vroiam sa ma sarute intr`una.Si atunci baiatu` a inceput sa ma sarute pe gat...si cobora mai jos, si mai jos, si tot mai jos.pana pe burtica.blushing
Si cu mana...pricepe si tu singura.laughing

intrebarea asta cu "Ce simti tu in momentu` in care vezi ca fata e excitata?" i-am pus`o si eu. si a zis ca depinde de sentimentele lui fata de ea. Adica, daca nu simte nimic si doar "ce buna e!" simte nevoia sa o fu.a. Daca o iubeste, e fericit ca a facut ceva bun.laughing
intrebarea e ceva gen "ce diferenta vad baietii intre dragoste si sex..." depinde de la un el la altul...

| yackck a răspuns:

Simte ca vrea sa f**a

| KKK_2892 a răspuns:

Hmm. eu`s baiat happy si sincer eu ca s`o excit pe prietena mea fac asa:
1. Mai intai incep cu sarutari pasionale, etc.
2. Dupa cateva minute,ajung la sarutari pe gat, san, incet ii pun mana pe san.
3.De exemplu daca suntem afara noi mergem la un loc numit ( nu radeti) F.t capre si acolo`s niste scari si dupa aia e ca un fel de podea. si incep sa ma las peste ea. si continuu cu sarutarile pe gat si san.
4. Dupa asta ea e deja peste mine. si incet incet ii bag mana`n pantaloni, fusta ce`o avea pe ea... stii si o pipai pe fund, etc. nu ma duc ca nesimtitu` direct la p2da sa nu creada ca vreau doar sa eu trag pentru ca tin cu adevarat la ea.
5.In ultima faza suntem undeva in fund aman2 si eu o pipai la. si ea pe mine. adica intelegi ce vreau sa spun... totul pentru noi vine de la sine,*** eu sincer ma simt foarte excitat si iti spun cu mana pe inima ca si ea este deoarece ii simt vaginul cum se contracta... si cam asta`i tot happy sper sa-ti fie de ajutor happy

| IulianArt a răspuns (pentru KKK_2892):

Bravo vouă și se vede că ai respect atât sufletește cât și trupește cu ea.
Te cred că și eu procedez tot așa aproape complet dar ideea este că îmi pasă de ea și nu mă duc direct la... Fiindcă m-aș simți un nesimțit și măgar
Dar și ea când își dorește deja ce pot să spun deja
Cred că ai înțeles ce se întâmplă pe urmă nu?

| IulianArt a răspuns (pentru KKK_2892):

Până la urmă orice relație își are preludiu său momentele frumoase și dragi petrecute alături de persoana iubită nu sunt nici scârboase și nici oribile din contră întăresc și creează încredere devotament in cuplu respectiv
Din propria experiență
Sincer preludiu este mult mai profund decât însăși penetrarea
Fiindcă ea se simte mult mai bine când ne iubim oral și doar atât.