| anonim_4396 a întrebat:

1. Daca iti mai vine menstruatia nu poti fi insarcinata, nu?

2. Poti fi isarcinata chiar daca esti virgina?

3. Poti ramane insarcinata fara contact sexual?

fundita si vot promitlaughing

xoxo!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,pai daca iti vine menstruatia normal ca nu esti insarcinata,pentru ca ovulul nefolosit se elimina,de aceea apare menstruatia,daca esti virgina si nu ai contact sexual nu ai cum sa ramai insarcinata, daca nu exista penetrare vaginala si daca nu ejaculeaza sperma in vagin, e ceva logic si cam ciudat ca nu stii...

10 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

1.nu
2.nu
3.nu

| Tzutzik a răspuns:

Salut,e imposibil să fii însărcinată neavînd contact sexual și avînd menstruație.deci poți să fii sigură 100% că nu poți fi însărcinată!
Baftă ție!

| andreutza93 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu in toate cazurile

Dumnezeule... Fecioara Maria unde era laughing

| AllinaDaniella a răspuns:

Sa fii insarcinata daca esti virgina? rolling on the floor)) Pfoai de capul meu!

| ppr a răspuns:

Tu traiesti in jungla? cati ani ai?

| georgexxl a răspuns:

In nici unul din cazuri nu esti insarcinata funda

| GrigoRee94 a răspuns:

Intrebari mai stupide ca astea nu am vazut pe TPU pana acum! rolling on the floor