| Xbs a întrebat:

Poti ramane insarcinata fara contact sexual

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, prin inseminare artificiala.winking

| darrio2007 a răspuns:

Da. In vitro.
Vezi ca la sfarsitul unei intrebari se pune si semnul intrebarii.
Ce ai scris tu pare un anunt.

| doctorandus a răspuns:

Dap, daca nimereste sperma in vagin, se poate.

| relian a răspuns:

Tu ce crezi? Poti sa o faci chiar tu, faci rost de ceva sperma o bagi unde trebuie si cand trebuie, gata ai ramas laughing
Ori mergi la un doctor, nici nu trebuie sa ai tu mascul, iti arata ala un catalog cu ceva masculi, tu alegi unu de acolo, ala o donat sperma, pe care medicul repsectiv tio introduce in uter, ori poate chiar sa iti bage un spermatozoid direct in ovulul tau, deci totul fara contact sexual.
Daca nu-ti plac masculii, poti sa faci un copil si fara.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Robert2526 a răspuns:

Da! A mai fost o tipa, Maria, acum vreo 2000 de ani

| OxyAliA a răspuns:

Da, este adevărat!
Prin inseminare artificială (vitro).

| ndrxw22 a răspuns:

Da, daca te mangaie pe spate

| Anonimus937382 a răspuns:

Doar dacă ești Fecioara Maria