| IubesteEa a întrebat:

Buna am 14 ani si 2 luni, sunt indragostita de un baiat de 17 ani si i-am spus de mult si el stie asta acum stiu ca si el ma place l-am intrebat ce ii place la mine si a zis ca totul ca sunt frumoasa, duminica wow nu mi-a venit sa cred (eu i-am zis printr-un mesaj ca daca vrea o relatie cu mine ma rog el nu vrea o iubita sa vina la teren sa nu mai joace fotbal si sa petrecem timpul impreuna)duminica m-am dus cu prietena mea sa ne plimbam si am dat de el pe drum dupa l-a intrebat prietena mea daca se plimba cu noi si a zis da si a mers cu noi. Dupa am ajuns pe la scoala mea si a prietenei mele(colegei mele)suntem colege noi doua in aceeasi clasa si eu am vrut sa ii pun o intrebare ea a mers in fata si l-am intrebat daca ma iubeste findca mi-a trimis un mesaj pe mess in care zicea ca daca si eu il iubesc si el ma iubeste si a zis ca crede ca da si l-am intrebat da sau nu si m-a intrebat daca si eu il iubesc si am zis da si el a zis ca si el trebuie sa ma iubeasca, apoi l-a intrebat prietena mea daca are iubita nu are daca vrea a zis ca da si pe cine destinul si ea a zis cred ca stiu cine (se referea la mine colega mea)si el a zis da 1.deci eu sunt? apoi mi-a zis o fata ca l-au chemat unii sa stea cu ei si el a refuzat si venit dupa mine (pai cand ne plimbam l-au chemat unii la fotbal si el era cu mine si colega mea dar ea s-a indepartat si noi 2 eram foarte apropiati ca un cuplulove struck si a zis ca e ocupat si dupa l-am strigat pe fratimiu sa plecam si pe drum el tot se uita la mine si cand ne-am plimbat si da ma condus pana acasa am vorbit ce am vorbit pe drum si el statea langa mine dupa i-am zis eu pa am vrut sa plec dar m-a chemat si el a vrut sa ma pupe pe obraz bine asta nu stiam si l-am luat in brate (practic ne-am imbratisat)2.ce credeti despre tot frumos nu? apoi eu am crezut ca nu i-a placut imbratisarea si i-am trimis mesaj pe mess ca l-am imbratisat ca proasta ca nu i-a placut si a doua zi seara pe la 11 a zis ca de ce cred asta 3.deci i-a placut? apoi a zis ca eu trebuie sa fiu eu insumi cum vreau ca lui ii place sa fiu naturala 4.adica? 5.deci eu asa sunt si lui ii place? apoi i-am zis ca eu nu sunt facut pentru el ca nu sunt speciala i-am zis ca multi cred ca ne sta bine impreuna si i-am zis ca el nu crede asta si el a zis ca de ce zic asta 6.deci el crede ca ne sta bine impreuna? ca sunt speciala si facuta pentru el? m-a facut sa plang 2 ore si mi s-a facut rau apoi i-am spus ca el nu vede faptul ca sunt diferita de alte fete si el a zis da esti tare 7.deci vede? apoi l-am intrebat daca ma iubeste a zis ca nu stie ca nu ne vedem des 8. ce sa mai cred? 9.credeti ca tine la mine? adica ma aparat de un baiat mai demult asta ca i-am zis lui ala sa ma lase in pace si i-a zis el sa inceteze,apoi il intreba pe fratimiu de mine, dar dupa conversatia aia el sambata nu m-a bagat deloc inseama se uita la mine mi-a zis o prietena ca s-a oprit din joc sa se uite la mine si duminica eu ma uitam la el si i-am facut eu cu mana si el mi-a zambit dupa cand m-am dus la leagan radeam zambeam si ma uitam intruna la el si el se uita la mine si zambea si cand trebuia sa plec si m-am intors se uita la mine si sambata s-aa uitat cand am plecat si stiu ca ma place ca mi-a zis-o si de dovedit mi-o arata prin priviri, dar na e genul de baiat timid care stie ce inseamna o relatie si pe mine a zis ca ma place de prima oara cand m-a vazut 8.deci de atunci pana acum ma place? asa si duminica colega mea la chemat sa stea cu ea lucrul care ma enervat rau de tot x-( si el a zis ca nu poate ca joaca fotbal 9.deci la ea a renuntat, dar cand ne plimbam si era cu mine si i-a refuzat pe ceilalti inseamna ca tine la mine dar e nehotarat nu? multe mi-au spus ca am norocul ca l-am intalnit findca e genul sa nu isi bata joc de fete l-a intrebat colega mea si a zis ca nu si-a batut joc de o fata 9. ce sa fac? ca i-am trimis mesaj pe mess daca sunt speciala si seara era pe mess si nu m-a bagat deloc inseama si nu mi-a raspuns la mesaj si de atunci nu mai intra pe mess si nici afara nu iese 10.voi ce credeti ma iubeste? eu cred ca da findca mi-a zis ca vrea sa ma vada fericita si ca ma place mult si daca eu urasc ceva la el si el uraste la persoana sa 11. s-ar schimba pentru mine scuze pentru prea multe intrebari, dar ma macina de mult timp si scuze daca nu intelegeti nimic dar vreau ajutor si vreau seriozitate please! dau funda si vot! nu vreau raspunsuri proasta vreau pe cineva care e serios si merita o funda si vot sa raspunda la toate intrebarile pe rand 1.2.

Răspuns Câştigător
| DariaAlina a răspuns:

Bună! happy Ce frumos era la vârsta aia! Ești micuță. La 14 ani nu ești deloc matur și ai tendința de a dramatiza fiecare situație. El este mare, la liceu, umblă cu fete și băieți de seama lui, care sunt mai mature/maturi. Nu îți pot răspunde la fiecare întrebare în parte, pentru că toate sunt doar una. Te interesează dacă te iubește. Asta nu poate vreun TPUist să-ți spună. Tot ce te pot sfătui este să te porți mai cool, mai sigură pe tine. L-ai obișnuit cu multă atenție, lasă-l să-ți simtă lipsa, să vină el la tine! Băieților le place să cucerească, nu să fie cuceriți.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Tu nu te mai iluziona cu un tip care ar ajunge pedofil la 18 ani si poti alege calea cea dreapta a vietii de a-ti asculta parintii si mai putine prostii adolescentine.