| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

1.Despre ce sa mai scriu poezii? Sau dati-mi niste idei de titluri ca apoi compun eu poezia;)

2.Inca mai astept raspunsuri la intrebarea anterioara :-w : http://www.TPU.ro/timp-liber/ma-adresez-iubitorilor-de-p oezie-vreau-sa-fac-o-poezie-cu-titlul-carnvalul-venetian -dar-nu-prea-stiu-ce-sa-scriu-deci-va/

Ofer fundita + multe multe muuulte voturi :D

2 răspunsuri:
| Mangoo a răspuns:

Buna! Cred ca arta nu are limite, deci nu trebuie sa gasesti un titlu si apoi sa scrii. Cred ca iti va fi mai usor sa creezi si apoi sa numesti poezia.
Multa bafta!

| yyyyy a răspuns:

Pai uite niste titluri : de vorba cu iarna, natura iarna, fluturele magik, lacrimi de noapte, o caldura in suflet, toamna iar incepe, litere, un nou an pentru mine, o noua viata, viata e ca sufletul, etc. fundda? plkizz