| miley_5441 a întrebat:

Spineti-mi si mie niste idei de poezii, stiti voi este un concurs bravo girl si daca compui poezii sau povesti castigi ceva, despre ce sa scriu poezia sau povestea, ca eu stiu sa compun poezii si povesti dar nu stiu despre ce, va rog dati-mi idei! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Si eu stiu sa compun poezii. Daca vrei facem o poezie pe messenger ca am mai facut asa cu colegele si i-a placut invatatoarei poezia noastra. Daca vrei, am mai multe poezii si ti le spun. Id meu este ralu_bobo2011@yahoo.com

1 răspuns:
| DakotaXOXO a răspuns:

Vreau sa compun o poveste si caut disperata site-ul. Dati-mi si mie va rog un link ca sa stiu unde sa scriu povestea.Sa particip si eu.Multumesc anticipat:*