| Biscuiteee a întrebat:

Hi TPU! Imi place de un baiat.Am fost cu el dar ne'am despartit deoarece nu'i pasa deloc de mine. iar acum vrea sa ne impacam si nu stiu ce sa fac pentru ca mie imi place foarte multtt de el.
>==Funda.

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Buna, sfatul meu este sa incerci sa-l uiti, nu cred ca mai are rost sa te impaci cu el cat timp lui nu ii pasa, doar daca tu vrei o relatie de forma. Gandeste-te si la tine, nu crezi ca meriti ceva mai mult? Oricum e alegerea ta, eu doar ti-am spus parerea mea big grin

4 răspunsuri:
| cristinaxt a răspuns:

Esti sigura ca nu vrea sa`si bata joc de tine?

| jubike a răspuns:

NU cred ca trebuie sa il ierti REFUZAL arata-i ca esti SUPARATA pe el cauta pe altcineva si uita`l daca te place si vrea sa fie cu tien va incerca sa te recucereasca dar nu te lasa usor s-ar putea sa profite de naivitatea tawinking

| bianca_8878 a răspuns:

Poi impaca'te cu el daca iti place de el, ca oricum te iubeste daca s-a intors la tinewinkingMulta bafta>big grin

| larisa_6072 a răspuns:

Pai daca iti place de el spune-i si daca vrea sa aveti o relatie apropiata in viitorul apropiat sa aveti mai multa grija unul de altul sau mai bine lasa-l sati arate el ca ii place de tine