| anonim_4396 a întrebat:

1.in a cincea B nu ii puteam spune fetei de care imi place ca o plac, dar m-am mutat in A si acei noi colegi nu ar rade.cum s-o convig sa vina si ea in A?
2.http://www.tpu.ro/......-a-ii-zic/
azi un coleg(fost mai exact)a lovit-o din greseala cu cotu'-n burta.si acel Claudiu, din link ^ a inceput sa il bata me baiatul ce a lovit-o.o place? o s-o pierd?

7 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Roago frumos sa vina, spune-i ca acolo sunt copii mult mai bun si ca...totul e mai bine acolo. Daca nu vrea asta e, nu sta sa fii obsedat rugando mereu.
3.Doar fiindca a facut asta nu inseamna ca o place, a fost poate doar din politete... poate se intelege foarte bine cu ea.
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns (pentru Andrei2000454):

Daca nu vrea, asculta sfatul meu.Acceptai decizia, nu sta mereu sa o rogi ca sa pari un obsedat. Poate se va razgandi, asteapta doar...

Răspuns utilizator avertizat
| TedoraTeo a răspuns:

Cu mutatul in alta clasa e mai greu deoarece parintii ei vor decide asta. Ceea ce poti tu sa faci este sa vorbesti cu ea cat de deschis poti.
Cu toate astea parerea mea sincera este ca sunteti mult prea mici pentru ceva serios. Asa ca ia-o mai usor cu astea si bucura-te de libertate cat mai poti. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| TedoraTeo a răspuns (pentru Andrei2000454):

Am spus ca degeaba o vei convinge pe ea. Parintii ei vor lua decizia in finalwinking