| CowboyxD a întrebat:

1)Sallut daca te masturbezi (2 ori pe luna) nu mai cresti in inaltime?

2)Si daca te masturbezi te poti considera virgin?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

1. Maturbarea nu are efecte secundare negative! Atata timp cat nu exagerezi si tu nu o faci daca te mastrubezi de 2 ori pe luna.

2. Nomal ca esti virgin, daca cei care se masturbeaza nu ar trebui considerat virgin atunci nimeni pe lume nu ar fi virgin. Oamenii se masturbeaza inca din primele luni de viata, desi exista studii care spun ca fenomenul apare inca din viata intrauterina.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. Masturbarea nu are nici o legatura cu cresterea in inaltime, nu o influenteaza deloc.
2. Esti virgin pana ai contact sexual cu o alta persoana.

| AikkoxD a răspuns:

O să creşti în braţul drept.

| Andrei4g a răspuns (pentru AikkoxD):

Pai nu a spus cu care brat presteza. poate-i un virgin stangacihappy

| AikkoxD a răspuns (pentru Andrei4g):

Poate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cresti in inaltime daca practici un sport de inaltime precum baschet, volei, innot, nu de la masturbare.
Virgin esti pana la primul contact sexual.
Te pup!

| GutuvanMorgan a răspuns:

Daca faci sport si mananci, vei continua sa cresti in inaltime (vezi inot, baschet, handbal). Te poti masturba de cate ori vrei dar excesele iti pot crea probleme cand vei fi intr-o relatie cu o fata (ejaculare precoce )
Si da, esti virgin pana la primul contact sexual.