| ♥andreyusca11♥ a întrebat:

12 ani 1.52 37 kg cred ca sunt grasa voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Deloc! Ba chiar ar trebui sa te mai ingrasi vreo 5 kilograme. Nu incepe cu diete si din astea la varsta ta! Pentru ca organismul tau este in crestere, si ii vei face doar rau. Crede-ma, daca si arati cum ai scris, esti foarte slabuta. Daca vrei sa slbesti totusi [nu-ti recomand] fa-i sport! E bun sa te ajute sa te dezvolti, si sa iti modelezi corpul dupa plac. O zi buna!

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Stai linistita ca esti potrivitahappy
Ce mai intrebarestraight face

| Anonim3007 a răspuns:

Grasa si scundalaughing

| ReiVaN a răspuns:

37 kg.tie ce iti dau parintii sa mananci? apa?

| ♥andreyusca11♥ explică:

@reivan crede-ma imi dau parintii tot ce trebuie

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Nu esti deloc grasa, esti bine. E bine sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea, dar mi se pare ca asa cum esti tu e foarte bine.

| Aurelian12345 a răspuns:

Eu cred ca esti schiloada

| kukyiuly a răspuns:

Nup eu cred ca esti chiar potrivita pentru varsta ta asta depinde si de conformatia ta happy

| pa_5136 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca