| anonim_4396 a întrebat:

Sunt grasa la 52 kg si 1.52? Cate kg trebuie sa am?

2 răspunsuri:
| Andra_3307 a răspuns:

Nu esti grasa deloc... daca ai corpul in forma de''para'' esti foarte sexy.nu cred ca iti doresti sa fii slaba ca un batlaughing ar trebui sa ai 50 se face calculul inaltimea ta minus zece dar nu conteaza esti numai bine''perfecta''

| Myu a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea da` cred ca ai putea sa mai slabesti putin big grin. Macat pana la 47 kg ca esti mica de inaltime ( depinde si de varsta...). Eu dabia` am facut 14 ani, am 1. 62 si 49 de kg si cand am fost la control doctorita a zis ca e perfect pentru inaltimea mea...