| a_7338 a întrebat:

14 ani si 16-17cm ce credeti pot sa imi incep viata sexuala? o parere ceva, e ok?big grin FARA GLUME PROASTEwinking

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Bai frate ce dracu aveti toti azi? Mai lasati in p8la mea rigla aia din mana. Da hai treaca de la mine, vaginul are marimea de 14-20 centimetri, da e de ajuns.

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

De la varsta asta?

| nicaruaga a răspuns:

16-17 la 14 e foarte ok... poti sa incepi sa te masturbezi fara nicio problema

| ioana_8925 a răspuns:

Numai tu stii daca poti!

| BillyX a răspuns:

Incepe da nu exagera ca o sa ai de suferit happy.Nu exagera si o sa fie grozav. Succes!

| Abramburika a răspuns:

Poti sa incepi, poti sa o ai la 14 ani si de 50 cm daca nu ai tactica degeaba laughingapp uitasi sa specifici grosimea rolling on the floor)))

| a_7338 explică:

Ba in p**a mea eu am intrebat asa ca, chestie adica marimea e ok nu am intrebat nimic de varsta sau de masturbare sau de animale pai daca vreti sa dati raspunsuri din astea mai bine nu mai datiwinking

| Laurretta a răspuns:

Ca sa faci acest pas nu conteaza varsta sau masurilewinking

| MadnessCaffe a răspuns:

E mica ma, eu la varsta ta o aveam de 3 kilometri.

| yasser25 a răspuns:

Momentan doar cu animale, capre, catele, bine hai si baieti ca sa te obisnuiesti mai intai!