| Strudel337 a întrebat:

am aproape 15 ani si vreau sa mi incep viata sexuala? ce parere aveti? credeti ca e o varsta frageda?

7 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Sfatul meu e peste 18 ani in care poti sa incepi viata sexuala.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Act_sexual
http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_intercourse

| ciupyx a răspuns:

Daca intrebi asta, da, e o varsta frageda. eu zic ca pana una alta sa mai citesti despre sex. cauta pe artaseductiei.ro ca sunt o groaza de materiale interesante. si apoi intra si pe forum.

nu-i nicio graba tongue

| Diana1d a răspuns:

Da,este!
Stai in banca ta!

| alexutza697595 a răspuns:

Da. Este o varsta frageda!

| nikol1 a răspuns:

Mie una mi se pare ca esti micuta pentru pasu asta.varsta l care este normal sa iti incepi viata sexuala este de 17- 18 ani,. si ca sa iti incepi viata sexuala iti trebuie si cateva cunostinte be baza. sa stii sa eviti o sarcina sau o boala, si hai sa fim seriosi daca la 15 ani iti incepi viata sexuala la 20 ce mai faci?

| Cineva91 a răspuns:

Poi e un moft ca sa fii in,, rand cu lumea''? Daca e un moft te sfatuiesc sa nu o faci. Daca ai intalnit persoana potrivita si va iubiti da, dar inainte de asta sa te documentezi la riscuri si etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mult prea devreme. Cel mai bine ar fi în jurul vârstei de 18 ani, cu persoana potrivită. Dacă ești fată, cu atât mai rău, crește foarte tare riscul de a face cancer de col uterin.