| anonim_4396 a întrebat:

+17EXP, de preferat GIRLS ONLY----in ultimul timp am "agat" doar fete mai mici ca mine si de obicei vor relatii luungi, eu insa nu vreau... o experienta mai tristasad care a trecut greu,(nu sunt nici genul sa o f*t si sa-i arat usa), asa ca la final ajung sa le ranesc si nu vreau (cine a trecut prin asa ceva stie ce vorbesc), deci intrebarea este:
Cum imi dau seama rapid ca o fata vrea doar sex!? ast rasp mersi(daca am gresit ceva ma corectati voibig grin)---fundita

Răspuns Câştigător
| Melissa_5072 a răspuns:

Cel mai corect si sigur este sa lasi tu de inteles de la inceput ca nu vrei mai mult decat sex. In felul asta, cele care vor acelasi lucru vor intra in joc, iar celelalte nu.