| Angell0 a întrebat:

(18+) Băieți, ce părere aveți despre femeile care înghit sperma partenerilor și care le cer partenerilor să ejaculeze pe fața și în gura lor? V-ar deranja să aveți o iubită mai *pofticioasă*, căreia să-i placă să vă înghită sperma de fiecare dată când ea vă face oral?

12 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Fetele/femeile de care zici tu NU există!
În primul rând, peste 95% din fete NU prea fac oral (și aici nu vorbim despre ****e care acelea îți îndeplinesc orice dorință) fie că nu le place, fie că se cred că se înjosesc
În al doilea rând, fetele/femeile NICI măcar nu aceptă să le intre în gură așa ceva, (darmite să mai și înghită) pentru că li se pare grețos/scârbos iar dacă partenerul le-ar cere asta, îi va răspunde cu „eu nu sunt c***ă".
În al treilea rând, fetele nu sunt așa „bolnave"
(ca să o citez pe Laura care ea „e cea mai „sănătoasă" "= mai pe înțelesul tău, fetele nu au perversiuni așa cum au unii băieți/bbți )
... și n-ai să-ntâlnești niciodată o fată să (îți) ceară așa ceva, (dacă tu ai întâlnit să-mi zici și mie)

Nu, nu m-ar deranja DACĂ, aș știi că e NUMAI iubita mea, și nu și a altuia și dacă aș știi că îmi face doar mie chestia asta și nu și altuia.
Dar, acum spus și mai sus, NU există fete *mai pofticioase* care să facă chestia asta: 1. pentru nu fac oral, și 2. le e scârbă și să aibă așa ceva în gura lor, (darmite să mai și înghită).
Și crede-mă că... „pasul„ cu „înghițitul" e ultimul „pas", și sunt vreo 6 „pași" în care ea se poate râsgândii

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns (pentru Hanhao):

Se feresc sa nu para *urve. -asta de la voi pleaca. Vezi raspunsul colegului de mai sus "Nu, nu m-ar deranja DACĂ, aș știi că e NUMAI iubita mea, și nu și a altuia și dacă aș știi că îmi face doar mie chestia asta și nu și altuia."
De aici tragem concluzia evidenta ca femeile care recunosc asta sunt automat incadrate in categoria panarame. Si atunci ele se gandesc de 10 ori inainte sa faca un lucru. Bine, vorbesc aici de pustimea pana in 21 de ani. De la o varsta incolo toate discutiile astea devin puerile.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ne mai place sa generalizam si sa ne dam cu parerealaughing....de aia am si ajuns sa fim plini de frustrări.

| sofisis a răspuns (pentru Hanhao):

laughing)))) Esti tare haios sa stii. Ma bag in seama cu tine ca imi place cum te agiti. Uneori mai am si eu chef de scandal si imi pica pe cate cineva. De data asta ai fost tuwinking
Mai ai sau aia a fost tot?

| Victoria18 a răspuns:

Pe langa ca par fete usoare... Cred ca nici sanatoase la cap nu sunt.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Fiecare face ce doreste,nu m ar deranja, as minti sa spun ca da, cred ca visul multor barbati e ejacularea pe sanii, la aia in gura sau pe fata ei, avem si noi fanteziile noastre

| andrey69 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Fratica nu stiu de unde ai luat tu statisticile astea, as vrea sa stiu si eu mai exact de unde

| TheWisest a răspuns:

Marry her

| Shimozukushiki a răspuns (pentru andrey69):

Pe bune acum, hai să fim serioși!
Ce fată ți-ar face ție sau mie oral?
(și aici nu ne referim la cere care sunt plătite)