| Angell0 a întrebat:

(18+) Băieți, ce părere aveți despre femeile care înghit sperma partenerilor și care le cer partenerilor să ejaculeze pe fața și în gura lor? V-ar deranja să aveți o iubită mai *pofticioasă*, căreia să-i placă să vă înghită sperma de fiecare dată când ea vă face oral?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiecare face ce doreste,nu m ar deranja, as minti sa spun ca da, cred ca visul multor barbati e ejacularea pe sanii, la aia in gura sau pe fata ei, avem si noi fanteziile noastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ne mai place sa generalizam si sa ne dam cu parerealaughing....de aia am si ajuns sa fim plini de frustrări.

| Victoria18 a răspuns:

Pe langa ca par fete usoare... Cred ca nici sanatoase la cap nu sunt.

Răspuns utilizator avertizat
| Shimozukushiki a răspuns:

Fetele/femeile de care zici tu NU există!
În primul rând, peste 95% din fete NU prea fac oral (și aici nu vorbim despre ****e care acelea îți îndeplinesc orice dorință) fie că nu le place, fie că se cred că se înjosesc
În al doilea rând, fetele/femeile NICI măcar nu aceptă să le intre în gură așa ceva, (darmite să mai și înghită) pentru că li se pare grețos/scârbos iar dacă partenerul le-ar cere asta, îi va răspunde cu „eu nu sunt c***ă".
În al treilea rând, fetele nu sunt așa „bolnave"
(ca să o citez pe Laura care ea „e cea mai „sănătoasă" "= mai pe înțelesul tău, fetele nu au perversiuni așa cum au unii băieți/bbți )
... și n-ai să-ntâlnești niciodată o fată să (îți) ceară așa ceva, (dacă tu ai întâlnit să-mi zici și mie)

Nu, nu m-ar deranja DACĂ, aș știi că e NUMAI iubita mea, și nu și a altuia și dacă aș știi că îmi face doar mie chestia asta și nu și altuia.
Dar, acum spus și mai sus, NU există fete *mai pofticioase* care să facă chestia asta: 1. pentru nu fac oral, și 2. le e scârbă și să aibă așa ceva în gura lor, (darmite să mai și înghită).
Și crede-mă că... „pasul„ cu „înghițitul" e ultimul „pas", și sunt vreo 6 „pași" în care ea se poate râsgândii

| andrey69 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Fratica nu stiu de unde ai luat tu statisticile astea, as vrea sa stiu si eu mai exact de unde

| Shimozukushiki a răspuns (pentru andrey69):

Pe bune acum, hai să fim serioși!
Ce fată ți-ar face ție sau mie oral?
(și aici nu ne referim la cere care sunt plătite)

| TheWisest a răspuns:

Marry her