| valentin201 a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti care isi dau drumul la sperma in gura iubitei.Eu unul asa fac de obicei cand sunt aproape sa dau drumul la sperma imi dau repede prezervativul jos si iubita mea imi face oral putin pana imi dau drumul in gura la ea

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca partenerei ii place e bine si pentru acei barbati care fac asta.

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

E ok, daca ea accepta. Poate ii place aroma de vanilie?

| YellowAngel a răspuns:

Daca ea este de acord sa faceti asta nu stiu daca mai conteaza parerea mea, chiar daca este buna sau rea.

| RobertNCS a răspuns:

Parere

| Astaestecsf a răspuns:

E normal, depinde și de fata, la unele le plac la altele nu, eu de exemplu mă golesc la ele pe fata