| Fabian20 a întrebat:

2 persoane de cati bani au nevoie o saptamana la munte? cu aproximatie!

Răspuns Câştigător
| ℒi a răspuns:

Buna! Pentru 2 persoane, la munte, daca sunt mai pretentiosi la cazare( stau o saptamana sau chiar mai mult ), cat si la lucruri de " luat " de la munte, le trebuie aproximativ 27-30 de milioane.
Daca vor ceva mai simplu, si mai decent se ajunge pana la 5-7 milioane pe cazare, si ce mai cumpara ei acolo, hai 9 milioane jumate.
Acum, asta e opinia mea, daca vrei s-o iei in considerare, bine, daca nu, la fel.
Sper ca, intr-un fel te-am ajutat. : )

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prietene daca nu-ti permiti o iubita nu-ti fa!

| w0nderboy a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Prostie mai mare nu puteai spune.

| Fabian20 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cine draq zice ceva de iubita? am zis 2 persoane nu neaparat cealalta persoana trebuie sa fie iubita, poate e frate-miu si vrem sa stim cati bani sa ne luam dupa noi, poate e sora, poate e var, sau altceva... daca esti redus nu comenta! nu ti-am cerut neaparat tie parerea, asa ca mai bine era sa nu iti expui opinia! te salut

| Fabian20 explică (pentru w0nderboy):

Dezvolta ideea!

| Fabian20 explică (pentru w0nderboy):

A scuze! nu am vazut ca raspunsu era pentru individu ala care se crede smecher!

| neutrino a răspuns:

Cu sau fara Dragoste si Sex, si la ce inaltime?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoane, de muntele la care se duc si de multe altele.

| SefaTa97 a răspuns:

Depinde de unde vin acele persoane la munte... Depinde cata benzina trebuie...
Oricum cam 1000 de lei! happy

| bogdan72 a răspuns:

Si tu acuma... Depinde cu ce mergeti, unde vreti sa stai, in ce conditii, ce sa mai faceti in afara de asta, unde si ce mancati etc. Preturile variaza mai mult decat crezi.

| Mercur a răspuns:

Simplu undeva la 40-50 pe zi daca stati in cort si poate ajunge la mult mai mult in functie de ce pretenti aveti.