| gugulina97 a întrebat:

3 zile mi-a intarziat ciclul menstrual si am facut si azi dragoste poate afecta cu ceva poate sa il intarzie? dau fundawinkingwinkingwinking big grinbig grin:*:*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il mai poate intarzia dar daca iti mai intarzie cateva zile iti poti face un test de sarcina pentru ca deja devine suspect

Răspuns utilizator avertizat
| IepurasPerfect a răspuns:

Super misto! Felicitari! Sa-ti traiasca! Te astept peste 9 luni cu intrebari despre schimbatul scutecelor.

| Ada_Kertesz_1992 a răspuns:

Ori o fi o dereglare menstruala, ori sarcina.De exemplu, mie mi-a intarziat stopul 2 luni! Da, 2 luni.Mama m-a obligat sa fac un test de sarcina, fiindca..nu-i normal sa-ti intarzie si..in fine.Si,mi-a iesit negativ.M-am dus la ginecolog sa vad ce se intampla, si mi-a zis ca daca nu iti vine in 5 zile sa vin iar.Insa,nam mai apucat sa o vizitezhappy.