| Danitz a întrebat:

A 11-a.

Ce materii se fac in clasa a 11-a la profilul stiinte ale naturii? (biologie-chimie)

In clasa a X-a am facut materiile : Romana, Engleza, Franceza, Matematica, Fizica, Chimie, Biologie, Istorie, Geografie, Psihologie, Religie, Muzica, Sport, TIC, Informatica, Desen, Antreprenoriala, Purtare.

Ce materii vor fi adaugate, inlocuite, excluse, va rog frumos, cu lux de amanunte.

Scuzati categoria, si multumesc!

3 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Pai eu trec anul asta in a X a,dar am auzit ca din clasa a XI-a nu se mai face muzica si desen, de bagat, habar nu am ce materii se baga.sad

| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Nu mai faci psihologie, iar in locul anteprenorialei ai economiebig grin

| Aly28 a răspuns:

A si am uitat sa mentinez, nu am mai facut nici desen, si ticsad