| nuconteaza777 a întrebat:

A ejaculat in anus dar s-a scurs putin si pe vagin(nu inauntru). Sunt sanse sa raman insarcinata?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, și o să naști un copil de.

| mihai69 a răspuns:

Ar fi un oarecare risc (destul de mic), dar numai dacă erai în perioada fertilă.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sunt sanse minime iti dai seama dar riscul nu poate fi exclus daca ai fi ghinionista si actul sexual sa fi avut loc in zilele cu fertilitate ridicata.

| Juravle_Mihai_1997 a răspuns:

Daca nu a existat nicio penetrare in vagin atunci tipa nu are nicio sansa da ramana. Garantez.