| madalina18_9318 a întrebat:

exista sansa sa raman insarcinata daca a ramas prezervativul inauntru? el mi-a zis ca nu a ejaculat dar se poate sa se fi scurs ceva?

Răspuns Câştigător
| christina_7410 a răspuns:

Posibil, dar uite o chestie, prezervativul contine in general spermicid, deci cam orice voinic de pe acolo e mort. iar daca zici ca nici nu si0a dat drumul eu zic ca ai unda verde happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate sa se fi scurs ceva, dar riscul de sarcina este totusi mic. Nu zero, in orice caz.

| Dan a răspuns:

Se poate doar atunci daca s-a scurs in vagin, dar totul depinde cum ai folosit prezervativul.Noroc!

| mihaela_7412 a răspuns:

Fa un test si o sa fii mai sigura orice e posibilbig grin

| # Soranna :x a răspuns:

Incearca totusi un test de sarcina`!
Atunci vei fii mult mai sigura.
Sansele sunt de 1%!
FUNDA?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riscul de sarcina e foarte mic.Deci nu cred ca ai ramas insarcinata.Pentru linistea ta fa-ti un test.