| DonMecanico a întrebat:

Ofer funda! Am niste intrebari pentru voi, pentru cei care folosesc sau au folosit pudra de argila, nu vreau copy/paste de pe net, si doar cei care stiu despre ce e vorba, Dc nu trebuie atinsa argila cu metale? totusi, la prima masca a mea, am luat cu lingurita din punga cu argila, are cv?, dar am amestrecat cu o lingura de lemn, eu am puncte negre, pete de la acnee, cosuri, si asa roseata, care argila e buna (galbena, verde, alba, gri)?, pot face in fiecare zii masca?, cu ce sa o mai combin? sau doar cu apa?, in cat timp ma pot astepta de la rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Toto47 a răspuns:

Nu se intampla nimic. se strica daca sta langa un metal mult timp. depinde si de ce era lingura. cea gri este buna pentru ce ai tu. si nu se combina decat cu apa. rezultatele apar si in funcite de tenul fiecaruia