| ForeverWarrior a întrebat:

A fost careva dintre voi timid/a si ati scapat de asta? daca da dati-mi va rog niste sfaturi cum sa scap si eu de timiditate.

Răspuns Câştigător
| xcore a răspuns:

Salut,
Ce varsta ai?
Timiditatea este o etapa prin care trecem toti. Ce difera insa este varsta la care o experimentam.
In timp totul va fi in regula. Ca o solutie la care am apelat si eu pot sa te sfatuiesc sa gasesti o fata cel putin la fel de timida ca si tine. Tu, cunoscand lucrul acesta vei reusi sa te destinzi in fata iei iar acest lucru o va ajuta si pe ea.

| ForeverWarrior explică (pentru xcore):

17 ani am, mersi de sfat.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin comunicare cu cei din jur!
Pa, pa.

| AtateaConditii a răspuns:

Poi si eu am fost, dar de cand sunt la liceu, m-am schimbat nu stiu de ce pur si simplubig grin.
Cred ca ai nevoie de un/o prieten/a care te face mereu sa razi sa uiti de probleme sa fie mai rebela sa zic asa.

| FyTzE a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine de nimic! daca cineva rade de tine razi si tu de el! daca te jigneste il jignesti inapoi(stiu ca nu ie bine ) tu trebuie sa faci primul pas mereu dc sa lasi pe alti daca poti si tu?

| zZAlexandruZz a răspuns:

Eu sunt timid, si nu am scapat de astastraight face

| ForeverWarrior explică (pentru zZAlexandruZz):

Naspa timidatea asta in multe situatii

| Emin90 a răspuns:

Schimba-ti sangele, daca ma intelegi ce vreau sa zicwinking

| xcore a răspuns (pentru Emin90):

Pe langa raspunsurile imbecile pe care le dai pe aici ar trebui sa mai dai pe la scoala. Incearca in mod deosebit cursurile de Limba si Literatura Romana si de asemenea fi foarte atent la cursurile de Gramatica. Asta daca nu cumva ai trecut de clasele la care se prada gramatica si ti-ai ratat viata complet. Daca e asa incearca cu Literatura, macar dezvolti exprimarea de maimuta

| Emin90 a răspuns (pentru xcore):

Sa ma sugi!

| xcore a răspuns (pentru Emin90):

Nu faci decat sa confirmi ce am spus mai sus. Sa sti ca faptul ca nu realizezi asta tot din cauzele mentionate in postul anterior se intampla. Iti doresc o viata plina de mici si bere

| Emin90 a răspuns (pentru xcore):

Multumesc! Scuze ca te-am jignit, nu am inteles bine mesajul tau. Acum mi-am dat seama ce ai dorit sa imi transmiti.