| cosmin_3538 a întrebat:

A inceput sa imi bata inima tare de parca-mi iese din piept si nu prea am pofta de mancare, sa fie oare datorita ca incep sa ma indragostesc de o prietena care imi e foarte draga?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti in preajma ei, da.
Daca nu esti in preajma ei, atunci poate fii de la tensiune arteriala mare, provocata de anumiti factori externi, precum: cafea, energizante, alcool, droguri samd.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in momentul in care vor incepe sa ''zburde'' tot mai des si tot mai intens roiuri nestavilite de fluturasi in abdomen, te vei putea considera suficient indragostit. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, dragostea este de vina.

| DorelExpertu a răspuns:

In general bei energizant/cafea?