| sorina18 a întrebat:

A inceput sa imi placa de un prieten de al meu.In seara asta am iesit mai multi si am stat pe o banca in parc.Ne-am jucat adevar si provocare si el a primit provocare sa ma sarute si m-a sarutatlove struck a fost frumos acel moment.Cat am stat in parc imi tot zambea, se uita la mine, se baga in seama cu minehappyProblema este ca prietenii mei l-au intrebat daca vrea sa aiba prietena(pentru ca el numai are prietena) si el a spus ca momentan nu vreasad
Ce sa fac? ar trebui sa vorbesc eu cu el?sad
Ce ma sfatuiti sa fac?

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca asa de usor e sa saruti o fata, datorita unui joc stupid, ma intreb cat de usor ar fi s-o aduci la pat...

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Parerea mea, ar trebui sa prinzi un moment prielnic si sa-ti marturisesti sentimentele pentru el. Dar nu vad unde e graba. Lasa mai bine sa mearga totul de la sine va fi mult mai frumos.

| neutrino a răspuns:

Mai mergeti in parc, dar la banca voastra, si ai sa vezi cum isi schimba omul optiunile!

Răspuns utilizator avertizat
| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa il intrebi si daca v-a zice nu momentan, atunci trebuie sa mai astepti... oricum unde este graba?

| sosoSoryn a răspuns:

Hei daca nu are prietena trebuie sati ridci capul din pamant si sa lupti, si daca iti zice ca nu vrea sa aiba prietena sadtrebuie sa continui sa speri. daca iil intrebi sigur nu o sa te refuze bafta!:*