| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna este ca un baiat care il plac si eu, acesta fiind koleg ca noi si pentru mine si prietena mea cel mai bun prieten ca baiat.
duminica am fost impreuna la picnik adica toata gasca dar prietena lui nu a fost.
nem distrat am jucat adevar si provocare si el a avut o provocare sa ma sarut cu el. Eu intr-adevar am jucat putin teatru daca vrea sa ma sarute p gura plk acasa. El se motaia, alintaa nu vrea si nu... si chestii km fac baietii mai ciudati cum e el.normal ca voiam sa ma sarute dar nu puteam sa risc sa afle ca il plac. Si cel care a dat provocarea a zis sa nu-mi mai dea pe gura ci pe obraz. El dupa ce ma pupat mi-a spus ceva de genul hai gata iti ajunge. si cand a ales provocare el a zis " pai hai sa fie o provocare." si inainte de asta a avut tot ca provocare sa se pupe ca mine doar ca nu ma pupat atunci. daca el a cerut provocarea pentru ca chiar stia ca ii va da sa se pupe ca m?
si astazi prietena lui a aflat ce am facut si i-a spus ca se despart dar dupa ore i-am vazut sarutandu-se pe o banca. Intradevar ca am avut avansuri de la el foarte multe km ar fi " pai eu daca ma despart de ioana poate esti tu urmatoarea" Atunci mia stat inima in loc. Si acum chiar ma topesk dupa el.
si prietena mea adica si a lui km profita de el si undeva in mine ma cam doare asta. toata lumea si-a dat seama ca ea profita dar eu un sg lucru spun" o sai para rau pentru tot timpul asta irosit p care ea nici macar nu la iubit". il face mereu sa sufere. isi bate joc de el. habar n-am ce sa fac
sunt foarte confuza. HELP MEEE! Kum pot face sal scot din asta dar in acelasi timp sal cuceresc sa pot fi ca el ca is topita dupa el:X:X:X

Si mai este si ioana care e cea mai buna prietena a mea … habar nu am ce sa fac.

1 răspuns:
| NightQueen_3013 a răspuns:

Deci: 1. Invata sa scrii; 2. Vorbeste cu Ioana. Nu cred ca e bine sa intervina un baiat intre voi daca sunteti cele mai bune prietene.