| anonim_4396 a întrebat:

A încercat cineva ceva pentru mărirea penisului? Detalii? Va rog? happyhappy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tragi cu mana de el in sus 15 minute in fiecare zi in 2 luni castigi vreo 4 cm laughing

| RAY a răspuns:

Stiintific prin operatie restul sunt pierdere de vreme si cine stie ce otravuri sunt in medicamente, prin penis nu impresionezi o femeie si prin starea ta financiara, bafta multa

| OnuOnulică a răspuns:

Singura metoda benefica e operatia.

| Emilian65 a răspuns:

Eu, unul nu. Dar nu marimea conteaza, ci tehnica de lucru a celui care o foloseste.

| grab a răspuns:

Bisturiu sau bagarea mintilor in cap!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragul meu, nu marimea conteaza, ci tehnica! happy

| cristiplm a răspuns:

Bă eu vă înţeleg, şi eu aş face mişto dacă aş vedea pe unul cu o întrebare de-asta. dar chiar eram curios lolhappyhappy. Ce mai site de ajutor *unul pentru toti şi toţi pentru unul* o pl.

| Xerox666 a răspuns:

Ai putulica prea mica si nu sti cum sa o maresti? happy Fa o labuta in fiecare zi si vezi cum se lungeste laughing