| ursuletz_5335 a întrebat:

Marirea penisului este posibila? A incercat cineva? A reusit? Cum?
Funda tonguetonguetongue

5 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!

da.este foarte posibila si foarte usor de facut!
Eu stiu ca se face in doua moduri :
1) Ptin operatie
2) prin injectare
3) luarea unor pastile ciudate...

Cam atat...laughing

| Mihaela_5801 a răspuns:

Da este posibila...o vedeta acum nu sunt sigura cine si-a facut si a reusit! e la fel cum si la partea femenina se mareste pieptul! vreau sa incerci?

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Leaga un pietroi de ea si leagano laughing sau leag-o de pat si aruncate pe fereastra happy

| iulianlica a răspuns:

In primul rand sunt efecte adverse, e posibil sa nu-ti mai fungtioneze deloc. apropo; pentru cune vrei s-o faci? pentru. sau pentru. partenera ta?

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute