| penel a întrebat:

A incercat cineva uleiul de marar pentru marirea penisului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti incerca insa din start este indicat sa nu iti faci sperante fiindca rezultatul obtinut va fi in mod cert si absolut sigur... zero. Multa sanatate!

| penel explică (pentru corbulalbrosu):

Iti dau funda. dar argumenteaza mi!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar uleiul de bisturiu iti poate mări penisul.

| Adry05 a răspuns:

Tu chiar crezi că face ăla ceva rolling on the floor)))

| penel explică (pentru Adry05):

Adry05 fetelor le cresc sanii de la el, deci, prin urmare, imbunatateste circulatia... eu o sa l folosesc si iti dau poza sa vezi, sincer

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca era pentru sani ala... Sa nu iti iasa un sfarc pe tzeava

| penel explică (pentru suntserios):

Multumesc de raspuns. mnoo, e complet absurd si inutil sa zici asta

| Andreeush a răspuns:

Nu va merge.

| alina2k18 a răspuns:

laughing si s-a facut ca de cal dupa ce a spalat-o cu sampon de cai?

| Alexandrionelu a răspuns:

Este util, dar mărarul trebuie cultivat direct pe penis.
Ps: pentru rezultate mai bune folosește un ingrasamant organic!

| Bozgi200 a răspuns:

Nu știu ce să zic, penisul este alcătuit dintr-un material spongios cu cămăruțe in care intra sângele, poate masajul să facă ceva(să mărească acele cămăruțe)

| penel explică:

Multumec frumos!