| darts01 a întrebat:

A incercat cineva pompa cu vacuum de marire a penisului, merge ceva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pompa merge, ca nu-i defecta, dar penisul nu se mareste de la asa ceva!
Dar, citeste pe forumurile de barbati despre pompa aia, ca aici sunt 90% copilasi, care nu au habar de existenta acelui produs.

Din cate am citit eu, daca ar functiona asa ceva, cred ca toti barbatii ar avea organul pana la genunchi, dar cum sunt inca enorm de multi care cauta solutii, nu cred ca pompa asta sau alte manevre, tratamente sau creme, ar da rezultate.
Singura solutie ramane operatia chirurgicala de marire a penisului cu 2-3 cm (ca atat este maxim), dar si aceea are o marja de risc de 10%, care te poate lasa impotent pe viata.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu au efect, asa cred eu. bani dati aiurea

| sweetangels a răspuns:

Crezi ca asta isi doresc femeile, sa o ai lunga? cum stai cu banii? asta e important laughing

| cyupaku a răspuns:

Las-o asa ca e buna cum ti-a dat-o mama natura....nu e important chiar so ai de cal

| vizuk a răspuns:

Doar cu aia electrica