| maryusGosSu a întrebat:

A incercat cineva metode de marire a penisului?
daca da ce metode
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cocolicu a răspuns:

Sunt ceva medicamente, mai bine ai merge la doctoru tau de familie, sau la un doctor urolog si el iti spune exact.
NU CUMPARA DE PE NET, nu ai siguranta de ceea ce cumperi, sau din tot felul de pliante, reviste, reclame din ziare, cel mai sigur cumpara direct de la farmacie. Intreaba doctorul de familie, urologul sau farmacistul. Depinde de unele lucruri, de om, de fizic, etc... NU toti oamenii pot lua aceleasi medicamente, fiindca fiecare om are un organism diferit fata de altul.
Succes!happy

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Papi un penis si incerci sa-l urinezi...

| Malphas a răspuns:

Agata-te de tavan si roaga pe cineva sa te traga de el.

| Ghost a răspuns:

Am eu o solutie pentru u leagat cu o funie si cu celalalt capat de un copac urcate pe o creanga si sari iti garantez ca o sa t se mareasca cu 700%

| maryusGosSu explică:

Va agatati voi, eu doar am intrebat