| marius54321 a întrebat:

Ce parere aveti despre pompa pentru marirea penisului? Ce spuneti merita sa imi cumpar si eu o pompa pentru marire penis? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pompa pentru marirea penisului este un alt scam care se vinde extraordinar de bine, celor disperati!
Asa ceva nu a functionat si nu va functiona niciodata, este o alta metoda de a amagii oamenii.
Deci, fii logic, daca asa ceva ar functiona, problema celor cu penis mic s-ar rezolva si nu s-ar mai plange nimeni de penis mic, dar, toti care o cumpara si trag din rasputeri pe ea, ajung sa confirme ca sunt de fapt doar minciuni si nimic altceva.
Din pacate, singura si unica metoda ca sa-ti maresti pensiul cu cativa centimetrii, este sa faci o operatie chirurgicala de marire de penis!

| marius54321 explică (pentru Violleta2022):

Da asa este..Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Oricine care vinde produse care promit marirea penisului nu face altceva decat sa profite de complexele unu barbat pentru a face bani. Nu au efect. Poti sa incerci sa te convingi singur, daca vrei. Dar nu are rost sa dai banii.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Subasu_David_1995 a răspuns:

NU! WTF...