| TheLonePanja a întrebat:

A incercat cineva Titan Gel? Functioneaza?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu functioneaza, odata ce inca exista milioane de barbati nemultumiti de masura cucului.
Daca functiona, crede-ma ca vedeai numai barbati fericiti, cu sculele pana la genunchi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vrea @Radandam sa.ti transmita ceva. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. N.am incercat.
2. Nu functioneaza. Nici el si nici alt unguent.

| Radandam a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru Jassmina obsedata de *** care a comentat dar nu ii pot răspunde, o sa scriu și o sa vadă aici. Mai bine ca nu funcționează, altfel v-ar fi făcut și mai largi decât sunteți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar faloplastia funcționează dar prețul este foarte costisitor și extrem de riscant.

| Stonehard a răspuns:

Salut. Funcționeaza doar la golirea portmoneului tau. Be smart!

| bogdanmanevra a răspuns:

Da, de cand am incercat ciocanul meu este foarte urias