| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Functioneaza titan gel? Daca da, cum reuseste sa ti mareasca penisul si ce ingredinte are

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din nefericire pentru tine cat si pentru altii care se afla in situatia ta, trebuie sa intelegi ca stiinta medicala nu a reusit sa inventeze pana in prezent nicio metoda care sa fie intr-adevar eficienta prin care sa se poata mari lungimea penisului. Chiar si cea chirurgicala reprezinta o metoda extrem de incerta in privinta reusitei finale de a ramane un penis functional, dupa ce a fost lungit cu 2-3 cm in cel mai fericit caz. Va trebiui sa te obisnuiesti cu acest impediment oricat va fi de greu de acceptat suportat. Multa sanatate!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E alta metoda pentru marirea carlanului, penis pump sau jess extender. In 6 luni vezi rezultate pozitive

| NotNamed a răspuns (pentru mgtow):

Si in ce consta mai exact asta? Daca are legătură cu bisturiul, pfoa, nimeni nu se baga.

| mgtow a răspuns (pentru NotNamed):

Nu are legatura cu bisturiul https://www.youtube.com/watch?v=FUgM1oWdPI8&has_verified=1

| darrio2007 a răspuns:

Rahaturi pentru fraierii care pun botu. Si nu sunt putini. O lupă functioneaza mult mai bine.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU functioneaza si nici NU se mareste penisul. Orice alte comentarii sunt de prisos fiindca sunt lipsite de sens. Sanatate!

| AllexXtreme a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Domnu corbul ce pot lua sa mresc pe penisul consider ca il am mic ce imi recomandati?

| AllexXtreme a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Off. Ok va multumesc de raspuns

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AllexXtreme):

Din nefericire pentru tine cat si pentru altii care se afla in situatia ta, trebuie sa intelegi ca stiinta medicala nu a reusit sa inventeze pana in prezent nicio metoda care sa fie intr-adevar eficienta prin care sa se poata mari lungimea penisului. Chiar si cea chirurgicala reprezinta o metoda extrem de incerta in privinta reusitei finale de a ramane un penis functional, dupa ce a fost lungit cu 2-3 cm in cel mai fericit caz. Va trebiui sa te obisnuiesti cu acest impediment oricat va fi de greu de acceptat suportat. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani aruncați de pomană stat pot sa spun așa și cu pompele și pastilele

| StancuTomita43 a răspuns:

Da, functioneaza iti mai creste inca un penis langa celalalt