| penel a întrebat:

A luat cineva pastile pentru marit penisul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine, dar nu exista asemenea pastile.
Pensiul creste hormonal in functie de mostenirea genetica de la tatal tau.
Unica metoda de marire a penisului cu 2-3 cm, este operatia chirurgicala de extensie a lui, doar cu 50% sanse de reusita. In caz de nereusita, ramai impotent pe viata.
Cremele, pastilele, tratamentele si descantecele de maire ale penisului, care se gasesc in comert nu-ti fac nimic, ca de faceau ceva, toti barbatii aveau deja penisuri pana la genunchi, nemaiexistand barbati cu micro-penis.
Incearca sa te relaxezi si sa accepti ideea ca asta este corpul tau si ca alt organ nu mai creste. Invata sa folosesti niste tehnici ajutatoare la sex, ca sa faci o femeie fericita in pat, mai ales daca ceea ce ai in pantaloni, este si foarte subtire.

| penel explică (pentru Violleta2022):

Multumescfrumos. mai are 17 cm. si e si groasa sa stii. cu toate ca s anonim nu pot pune poze cu ea sa ti arat,, scuze. dar vreau sa maximizez... Spune mi ce parere ai despre mastile alea din lamaie cu ou de pe Youtube care le aplici pe penis... le-am facut si til intaresc,, creste erectia

| Violleta2022 a răspuns (pentru penel):

Nu are importanta cat de mare sau mica este, ca nu voi veni eu sa te controlez, iar daca minti este tot problema ta.
Dupa cum vad, tu de fapt ai probleme cu erectia, nu cu crescutul penisului.
Asta se poate rezolva la un urolog sau psihiatru, depinzand de cauza care genereaza lipsa erectiei.
Cat privesc mastile, poti sa-ti pui ce vrei pe ea, ca tot asa atarna happy

| penel explică (pentru Violleta2022):

Chiar nu mint..atata are... ma multumec si asa.

| penel explică (pentru Violleta2022):

Mda,ai dreptate ..de cand fac depresii..erectia mea e slaba.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, doar picături pentru ochi. Slăbise vederea.
Iti recomand si tie.

| lpavel a răspuns:

Nu exista asa ceva! ce vezi prin reclame sunt minciuni sa-ti ia banii! laughing

| Sofer a răspuns:

Dacă ar funcționa pastilele astea am fi toți cu penisuri uriașe LOL.

| Donsavas a răspuns:

Exista hormoni dar se iau doar daca ai un deficit hormonal ca altfel nu fac nimic in sensul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niște bălării nu îți creste nimic timp pierdut degeaba și îți **** și ficatul in afara de operație chirurgicala nu exista nimic care sa garanteze și sa mărească penisul, nici pompele nici gelurile teapa curata vândută naivilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mărește,numai penisul nu. Mărește ritmul cardiac și cine știe... mărește șansa sa ajungi printre cei drepți.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

De ce ai vrea sa ti maresti penisul?
Oricum nu o sa i ajunga pana in stomac daca ti o maresti stai linisttit

| penel explică (pentru BuBBlesykeSs):

Apreciez mosu meu! asa e laughing

Răspuns utilizator avertizat