| Caffe a întrebat:

Vreau sa stiu daca si-a marit careva penisul? cu pastile sau alte prostii care apar pe net, am un prieten care vrea sa incerce si eu i-am spus ca arunca banii pe fereastra. Funda Ms anticipat

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Spune-i ca decat mare si proasta mai bine mica si jucausa!laughing

| darrio2007 a răspuns:

Ai dreptate.Sa o lase asa mai bine.Cu tratamentele astea o sa fie la 40 de ani ca la 80.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru darrio2007):

Adica pastilele astea iti ofera intelepciune si experienta de viata?

| darrio2007 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Asa ai inteles tu. Dumneaei (p...)se va uita numai la lustrul de la pantofi de la 40 de ani in loc de 80 (sau mai mult) de ani.Numai daca folosesti des asa ceva.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru darrio2007):

Ma da ce-o fi cu voi azi de sunteti atat de lipsiti de umor.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

E mai bine jucausawinking laughing asa zic si eu