| Andreiu68 a întrebat:

A nevoie de niste pareri, sunt disperat! Vineri am dat cerere unei fete pe Facebook,mi-a acceptat cererea, adoi mi-a dat ador la o poza dupa care mi-a zis,, buna,, am vorbit noi dupa care ea a spus ca se pune sa se culce si vorbim maine.A doua zi mi-a dat mesaj si am vorbit.Pe seara pe la 8 fiind sambata i-am spus fetei ca plec cu niste baieti cu masina la Iasi asa gura casca,dupa care mi-a spus ironic ce caut acolo? de ce plec? A doua zi am intrebat-o daca e suparata pe mine,a spus ca da,pentru ca am plecat in oras,dar nu mi-a spus motivul desi am insistat( cred ca era geloasa) Duminica m-a intrebat daca vreau sa ies in oras, i-am spus ca nu ies ca plec cu parintii in oras si poate vorbim maine, dupa care ea mi-a cerut nr de tel.Ieri m-a sunat pe la 12 si mi-a spus daca nu ne vedem pe la 3, am spus ca da, ne putem vedea si vin eu in locul X.Am ajuns in acel loc si o asteptam dupa care m-am intalnit cu un prieten si dupa a venit si fata aceasta.Baiatul asta a spus daca nu mergem cu el pana undeva ca ia ceva, am mers dupa care el nu a mai plecat si a stat cu noi.Aseara i-am dat mesaj fetei pe la 10 jumate cu,, ce faci?,, si mi-a spus ca nu poate vorbi acum ca are niste treaba si a spus ca imi da mesaj cand e gata.Pe la 11 am vazut ca fata asta s-a impietenit pe faceboom cu prietenul asta a me. Am stat pana la 1 fara 10 ca sa astept mesajul si nu a mai dat nici un semn.Acum jumatate de ora am vazut ca prietenul asta a meu de ieri a pus o poza pe Facebook,iar fata asta i-a dat ador la poza si cand am vazut m-a luat asa aiurea,mai ales ca fata asta m-a scos in oras ca sa zic asa,a insistat ca sa ne vedem, ma complimenta cand ne-am vazut ca ii plac ochii bla bla si acum. Se vedea asa de ieri ca ma place asa, si mai ales ca a insistam ca sa iesim..Si acum face asa,cred ca si vorbeste cu prietenul asa a meu acum,azi nu mi-a dat nici un semn,nimic desi e online pe Facebook,are nr meu,dar nici nu ii dai eu mesaj sau o sun, vreau sa vad pana ajunge asta. Ziceti ca sa renunt la ea? Chiar o simpatizam si dara mai ieseam si azi in oras, ca asa a ramas de ieri ii spuneam ca o plec si etc.Eu am 19 ani, iar fata 16

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai fi asa disperat dupa ele, fi mai indiferent

| sofisis a răspuns:

Esti sigur ca ai 19 ani? Sigur, sigur?
Ce naiba ti-o arzi in copilarii d'astea idioate?
Normal ca ea la 16 ani e o copila si ii place sa flirteze. I-o fi placut mai mult de prietenul tau. Care-i problema?
Iar aia cu "mi-a dat ador, i-a dat ador"...ati luat-o razna cu un Facebook. E un simplu emoticon...hello! Revino-ti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cand te gandesti ca la 19ani se presupune ca esti matur.....renunta la ea si gata.Cauta una mai de varsta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-ti de varsta ta.

| AlexandraaAlexandraa a răspuns:

Poate a izbit-o orgoliul si s-a gândit sa astepte sa vada daca ii dai si tu mesaj. Sau posibil a început să ii placa de prietenul tău si acum el e in centrul ei de interes