| eurynomus a întrebat:

A-ti fi dispusi sa va faca sex oral o tipa sexy apartinand unui trib de canibali?

20 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup straight face

| Ofiintă a răspuns:

Wai ce idei ai laughing

| Rustin a răspuns:

Aham. si dupa aia imi manca cabanosu

| ProjectJackpot a răspuns:

Da, dupa ce mancam!

| ProjectJackpot a răspuns:

@ImOnMyOwnWay, tu si numai tu reprezinti "prostia Romaniei", cu "r" mare ca e nume de tara! Daca Romania este atat de dobitoaca, muta-te si sa nu mai auzim de tine.

| ProjectJackpot a răspuns:

@way, ori ma faci vierme, ori imi ceri scuze! Nu le poti face pe amandoua simultan! Oricum, "majoritatea" este cam mult spus, eu prefer sa zic "minoritatea". Cand vorbesc (de plictiseala) pe net cu straini din toate colturile lumii si le zic ca sunt roman, din cuvintele "cool, awesome, great" nu ma scot, asa ca. Chiar imi aduc aminte cum ma invidia un mexican laughing ca sunt din Romania si el nu! Dar cum sa aiba strainii o parere buna despre noi atunci cand noi insine avem o parere proasta?!

| eurynomus explică:

Helene draga eu sunt placat de 18 ani din tara si mai facgreseli totusi cred ca u daca ai pleca 3 nu ai mai sti nici sa scrii numele

Răspuns utilizator avertizat
| NeGaTiwE a răspuns:

Pfff... tu cu cine faci banking malaughing

| eusiatat_9429 a răspuns:

Doar daca nu mai are dinti big grin si apropo Helene are dreptatewinking bafta

| ImOnMyOwnWay a răspuns:

@eurynomus El te-a judecat, sa zicem asa, dupa cum ai scris. U insa nu ai ce sa ii reprosezi asa ca inchide-ti gura.winking

| ImOnMyOwnWay a răspuns:

Sau ea.

| ImOnMyOwnWay a răspuns:

Si app: Daca esti plecat din tara de 18 ani inseamna ca ar trebui sa sa ai vreo 20+ ani deci...scuza-ma. Asemenea specimene ca tine trebuie sa stea departe de tarile straine. Nu le contamina cu prostia romaniei.

| ImOnMyOwnWay a răspuns:

Eurynomus
Astazi, 10:58 am
draga dobitocule
iti repet si tie deoarece vad ca te dai mare dar esti un bou ordinar. sunt plecat de 18 ani din tara, daca u idiotule si cu vaka aia ai fi fost plecat 1 ani nu mai stiai sa vb si sa scrii nici pe jumatate cat mine. asa ca taci drcu din gura si suge **** in continure pe unde sugi u de obicei homsexualule

@eurunomus scriu aici deoarece contul meu nu este activat si nu iti pot trimite mesaje inapoi. Avand in vedere faptul ca mi-ai trimis un mesaj (in defavoarea mea cu vocabularul tau foarte "frumos" la vedere), m-am gandit sa iti scriu aici. Chiar crezi ca eu si Helene nu putem tine minte limba noastra natala? NU suntem asa de batute in cap ca alte persoane. In primul rand eu sunt fata., nu sunt homosexual si tot ce ai mai zis u acolo ( cuvintele astea le-ai cam tinut minte insa gramatica ta lasa de dorit). Nu am vrut sa te jignesc. Helen doar ti-a zis in loc sa pui intrebari atat de stupide pe TPU mai bine apuca-te de citit o carte, o revista, un ziar etc. Nu trebuie sa sari asa ca toti needucati de pe la ghena de gunoi.

| ImOnMyOwnWay a răspuns:

@Projectjackpot au iesit si viermii...

| ImOnMyOwnWay a răspuns:

@ProjectJackpot Imi pare rau ca am scris ce am scris. Am vrut sa scriu asta cu referire la cei needucati din Romania ( majoritatea romanilor). Vrei sa spui ca nu am dreptate? Uite-te putin prin intrebarile de pe TPU si zi-mi ca nu e asahappy. Si in legatura cu r-ul acela, a fost doar o greseala. Toata lumea greseste. ( nu te gandi si la eurynomus el doar e crescut in cocina avand in vedere vocabularul lui)

| thevilake a răspuns:

Nu cred

| Geo69X a răspuns:

Mama cand am citit ce am mai rasrolling on the floor

| yomisam a răspuns:

incearca si vei ramane fara... laughing)

| Helenee24 a răspuns:

Se scrie "ati" nu "a-ti" in acest context happy Astea sunt lucruri care ar trebui sa te preocupe mai mult