| Editocroci a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să simțiți că vă paralizează picioarele din cauza stresului din toate părțile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| user0010 a răspuns:

Ăsta e un site public deschis pentru orice cetățean din țara asta. În ce limbă ai vrea să comunice, în rusă? Ea respectă regulamentul. Dar văd că tu ai încălcat deja 2 reguli: 1) instigare la ură, 2) eliminarea dreptului de a discuta pe un site public.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu zic să mergi urgent la medic - pare că riști un accident vascular

| Editocroci explică (pentru sierra1):

Mulțumesc pentru grija da mai bine mor acasă decât sa merg la un medic în România.

| sierra1 a răspuns (pentru Editocroci):

" A1ina:... mai bine mor acasă decât sa merg la un medic în România"

păi dacă ești atât de scârbită de tara asta, de ce mai comunici in românește pe un site românesc. Nu mai bine mori?

| user0010 a răspuns (pentru sierra1):

Ăsta e un site public deschis pentru orice cetățean din țara asta. În ce limbă ai vrea să comunice, în rusă? Ea respectă regulamentul. Dar văd că tu ai încălcat deja 2 reguli: 1) instigare la ură, 2) eliminarea dreptului de a discuta pe un site public.

| Editocroci explică:

Tu cu cine vorbești?
A, gata, am văzut cu cine vorbeai. N-am fost atentă.