| Viataefrumoasa a întrebat:

A zis chiar ia ca ma place, si am mai auzit si de la altii, uare sa o cred? am venit nou in oras si nu stiu ce sa cred uare e adevar sau minciuna? Ma priveste cateodata cu coada ochiului!

Răspuns Câştigător
| Diana_7761 a răspuns:

Daca ti-a spus si ea si altii.fii sigur ca asa este. Nu conteaza ca esti din alt oras. Sentimentele oamenilor nu se schimba odata cu orasele :*. Ai incredere

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti dai seama daca se da pe langa tine si incepe sa te alinte chestii etc, dar daca bea o bere si scoate tigara din pachet atunci e big problem.

| KellyK13M a răspuns:

Pai nu iti dai seama asa usor fi atent la mai multe gesturi pe care le face asa o sa iti dai seama ...mai asteapta si vorbeste mai mult cu ea ca sa vezi ce fel de persoana e succes!