| lolica123 a întrebat:

Bună, vreau sa va zic povestea mea...
la inceputul anului am cunoscut un baiat..am vorbit o saptamana cu el si ne am intalnit...ne an sarutat, ma rog el era din oras, eu nu stau in oras
o fata s-a imprietenit cu el si intr-un fel s-a indepartat de mine, inainte ma intreba ce faci, el imi dadea mesaj, daca avea treaba imi spunea ca da el mesaj cand termina, iar atunci eu il bagam in seama si el imi spunea bine sau ma lasa in seen
eu m-am impretenit cu un amic de a lui, si in prima seara cand am vb cu acest amic, el mi-a dat 2 mesaje cu ce faci. unul pe la 8 si unul pe la 11..era foarte ciudat pentru mine, dar eu i am raspuns cum o facea si el
nu am mai vb cu amicul lui si am stat o saptamana in oras..si m-a intrebat ce faci, i am spus ca sunt in oras stau..si a avut ideea de a ne vedea, eu cum sunt foarte indegostita de el am acceptat, am stat o ora..si a dat sa ma sarute..asa apoi cand a plecat a spus " mai vorbim " si i am spus sa il iau ca pe un da sau nu.el a zis ca pe un da
ne am vazut si miercuri seara si vineri...
dar vineri seara a venit cu colegul meu de clasa iar el a spus ca sunt jumate din inima lui.iar eu am spus ca si el e.iar el cand a auzit mi-a dat un fel peste picior..cand era vb sa plece i-a spus colegului meu sa plece si el a ramas 5 mins si mi-a zis "tu ieseai si fara sa fiu eu pentru colegul tau" iar eu am zis nu
ma rog am plecat acasa si de atunci nu prea am mai vorbit noi.
cand am ajuns la scoala eu cu colegul meu ne bateam pe hol acolo era si baiatul ala de care imi place..eu cu colegul meu ne am dus intr-un colt si nu ne vedea..si a venit la noi si statea acolo nu zicea nimic si se uita la mine
de fiecare data cand trec pe langa el...se uita cu coada ochiului la mine ori ma "ochieste" de la departare.
l am intrebat pe Facebook "ma placi ca sa stiu..chestia asta ma ajuta" el a zis "te plac"
nu stiu ce sa zic...adica tot se uita la mine..si nu stiu ce sa cred
el se transfera in alt oras la alta scoala..si mi e rusine sa vorbesc cu el, mi e frica ca ar rade de mine cu prietenii lui.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai daca se razgandeste atat de ce mai stai dupa fundu lui? LAsa-l in treaba lui si cauta-ti altul daca tii neaparat sa ai relatie

| siriusblack98 a răspuns:

Baaai cine pe cine naiba place aici ca n-am inteles nimic.O floare si 2 gradinari? suntem cumva la Bollywood? Intreaba-l direct pe ala de care iti place mai mult daca vreti sau nu sa fiti impreuna si gata.Iar pe ala care te ''ocheste'' cum spui tu zi-i inainte sa mai ''ocheasca'' pe cineva ca are nevoie de permis port arma laughing Imi imaginez ca aveti vreo 13-14 ani. Iubirea nu e complicata, voi o complicati prin lipsa de comunicare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ti-a zis ca te place si nu stii daca te place. Grea problema, e mult de filozofat asupra vorbelor sale...

| lolica123 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa zic ca a vorbit cu un mine de pe contul unui prieten si a zis "de ce m-ai stai dupa el daca nu ai sanse"
vina mea, scuze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolica123):

Atunci e bipolar.

| Kimball a răspuns:

Ai mai pulte şans" să gaseşti sensul vieti intr-o *** cu os" decat sa-ti dai seama daca te place sau nu.