| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cuplurile care fac sau au facut Swing! Cum a-ti depasit prima experienta? Si de la ce varsta ar fi indicat sa se inceapa acest lucru? Iubitul meu mi-a propus sa facem asta, dupa 2 ani de relatie, si am2 avem 20 de ani. Eu una sunt foarte "speriata", plus ca sunt cam pudica, insa nu pot spune ca nu ma excita ideea.

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Daca faci swing exista riscul ca partenerului tau sa ii placa cu partenera celuilalt barbat, si o sa ramai cu buza umflata daca si partenerei barbatului aluia ii place cu iubitul tau.
Imagineaza-ti cum e sa il vezi pe iubitul tau mai bine satisfacut de o alta femeie.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Swing-ul şi sexul anal sunt recomandate DUPĂ 30 de ani!

Dacă după DOAR 2 ani de relaţie îşi doreşte swing, atunci "ai o problemă"...
Ar TREBUI să-ţi dea de gândit acest aspect!

Toate cele bune.

| PainMax1985 a răspuns:

Eu zic ca poti sa faci daca asta te excita, dar sa fie negru ala cu care o sa mergi tu happy. Acuma serios ce poate sa fie diferit la alt barbat toti sunt la fel in esenta, si daca nu iti place ce iti face partenerul tau poti sa-l inveti tu si nu mai ai nevoie de prostii din astea. Valabil si pentru el femeile nu sunt chiar asa difererite la pat. Eu sincer mi-as parasi partenera daca mi-ar propune asta, acuma poate sunt eu mai conservator dar ma mai gandesc si la boli si alte cele.