| anonim_4413 a întrebat:

Am o relatie de 9 luni cu un baiat mai mare decat mine si urmeaza sa facem dragoste.Eu sunt o fire mai pudica, chiar si in fata lui.Ma ia cu niste intrebari cam prea directe.Cand am fost la el incepea sa ma sarute pana se excita, apoi imi punea la ureche tot felul de intrebari mai jenante pentru mine : ce zone ma excita, daca m-am excitat deja, daca il las sa imi atinga zona intima. As prefera sa nu ma ia cu din astea, ci sa o faca fara sa imi zica nimic. Ce sa fac sa nu mai fiu asa pudica? Ce sa ii raspund? sad

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa se duca direct la actiune fara sa te intrebe ce iti place.

| ignore a răspuns:

Spune-i ca tie rusine sa vb despre asta.

Răspuns utilizator avertizat
| nekokami a răspuns:

Exact ce simti.Nu te jena pentru ca e ceva normal.Eu il vad mai degraba considerat decat cum am citit mai in jos ca isi bate joc de tine.Cum vrei sa stie baiatu daca tie iti place ceea ce iti face daca tu nu ii spui?¿Sincer ai mult noroc ca te intreaba asa ceva.Majoritatea fac ce vor si nici nu le pasa daca fata se simte bine sau nu. Data viitoare raspunde-i sincer la intrebari, pentru ca el nu vrea decat sa te cunoasca, sa afle ce si cum iti place.Cand sunteti impreuna incearca sa te relaxezi, e ceva normal.Si felicitari ai un baiat de nota 10.

| Lollipopy a răspuns:

Incearca sa scapi de aceste complexe. totusi esti de 9 luni cu el... nu trebuie sa iti fie rusine sa vorbesti cu el astfel de lucruri. fi mai relaxata.

| Barbaraaa a răspuns:

E oarecum bine sa fi asa happy. adica daca t iubeste va intelegewinking si daca iti punea intrebarile alea nu prea cred ca relatia voastra e de viitor el doar o sa`si bata joc de tinestraight face.

| Feliciann a răspuns:

Spune-i asa: acum faptele si apoi vorbele. Deci suntem la capitolul fapte cand terminam faptele stam de vorba.
Ce baiat o fi ala de vb in timp ce trebuie sa se simta bine? Poate maicasa cand la facut la facut stand de vb cu taicasu happy iese sau nu laughing)

| qMisaki a răspuns:

Zii adevarul, ce crezi tu. Si zii da cand iti zie sa te atinga acolo

| TheDoctor a răspuns:

Bea ceva inainte sa prinzi curaj laughing

| mickymypuppy a răspuns:

Misogin are dreptate.