| anika33 a întrebat:

Aceeasi intrebare. dar vreau un raspuns concret; doua fete pot face dragoste? daca da.cum anume? curiozitate doar whistling

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Mai bine nu! Si la ce ti-ar folosi daca ai sti? Aceste intrebari de curiozitate.nu sunt prea recomandate pe un site unde sunt fff.multi copii.

| Adorable a răspuns:

Buna, Anika!
Da! Doua fete pot face dragoste introducandu-si degete in vagin, atingandu-se reciproc, folosind vibratoare si alte obiecte sexuale sau facand sex oral.

| Papusik a răspuns:

Da pot face.
Cauta un film porno cu lesbiene daca esti curioasa.

O pot face in multe moduri :
- sex oral
- atingandu-se reciproc si introducandu-si diverse oriecte sexuale in vagin ( vibratoare de exemplu )

happy

| Alexander21 a răspuns:

Cauta un film porno cu lesbiene, acolo o sa vezi cum se poate happy

| NoChanceForUs a răspuns:

Yee,forza deyu!

| yanny`s a răspuns:

Deyu dc este pacat?laughing traim intr-o tara libera, dc faci discriminari?laughing

| Vali87 a răspuns:

Da, penetrandu-se reciproc cu degetele sau mana in vagin, facand oral una alteia sau folosiind diverse jucarii sexuale (vibratoare). Sper ca nu te-am terifiat dar tu ai intrebat big grin.

| SirOvY a răspuns:

Pai.in multe moduri. spuneti adresa ca vin si va consiliez!

| deyu_4207 a răspuns:

Nu! Este un mare pacat!