| alexa_8720 a întrebat:

Am si eu o curiozitate exista virgine gravide? vreau un raspuns cat mai concret! dau funda... vot:X

12 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Poate avea himenul intreg deoarece acea femeie e mai elasticahappy.

| mona a răspuns:

Poate in filmele SF dar nu in realitate

| Graphee a răspuns:

- Nu există, ca să rămâi gravidă, trebuie să ai un contact sexual neprotejat. Bine, nu în toate cazurile, rămâne femeia gravidă.

| zuzu a răspuns:

Nu

| irina_5692 a răspuns:

Nu exista asa ceva! O persoana de gen feminin ca sa ramana insarcinata trebuie sa fie cu cineva (sa intretina relati sexuale cu cineva) ca sa ramana insarcinata!

| emchristina a răspuns:

laughingsi eu m-am gandit la asta. Dar nu exista din moment ce intretii relatii sexuale nu mai esti virgina. Chiar am vazut o stire despre o minora care a ramas gravida si cica era virgina desi tipa facuse sex. Explicatia pe care au gasit-o medicii era ca fata avea himenul elastic.

| auroraa a răspuns:

Fecioara Maria a fosthee hee

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Nu trebuie sa intretina relatii sexuale neaparat pentru ca daca te duci la diferite clinici exista barbati care vand sperma si iau bani frumusei deci daca o femeie vrea sa aiba un copil singura merge la doctor iar pentru o suma de bani doctorul(cum sati zic eu...) varsalaughingrolling on the floor sperma in...laughingrolling on the floor

| bd3x73r a răspuns:

laughing) nu poate vei fi u prima

| Skizzy1Jay a răspuns:

Da, dupa sarcina o operatie pentru revenirea la virginitate(chiar se poate) rolling on the floor

| iEmonel a răspuns:

Fecioara Maria [ care nu mai e fecioara, dar astea sunt detalii ], o tipa care a facut tratament, una care si-a introdus substanta prin alte metode sau una rapita de extraterestrii.

| Gabitzaa a răspuns:

Exista...da trebuie sa faca un tratamentwinking