| Ion2019 a întrebat:

Acele persone care sunt atrase de picioare stiu ca se numesc footfetisti, dar celor carora le plac sa i se linga piciorele cum se numesc?

E o curiozitate doar. Nu sunt footfetist. Sunt curios dupa ce am vazut ep de la iUmor cu Bendeac cand a lins frica de pe piciorul unei concurente. Deci Bendeac este footfetist, iar concurenta ce este?

SCUZA-TI CATEGORIA

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se numesc footlingăi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot foot-fetishist esti, indiferent de partea in care stai.

| anonima188888 a răspuns:

Concurenta a vrut doar sa rada de Bendeac? am văzut și eu episodul, habar nu am cum se numesc

| Patronu1 a răspuns:

Concurenta este o victima a hienei disperate după folfoloanca, la fel cum a pățit și Calița. În locul fetelor îmi puneam lacăt la curea înainte sa întru pe scena cu ala.