| anonim_4396 a întrebat:

M-au invadat gandacii mari negri. 4-5 am vazut numai la mine in camera (pe la 2 azi noapte). nu stiu daca au venit de la nespalatii dedesubt sau pe la baie(cel mai probabil). cert este ca erau cu piciorele in sus se zbateau sa se intoarca, si din cate am aflat, se intorc cu piciorele in sus cand mor. intrebarea mea este, ce anume le cauzeaza moartea? sunt curios.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deratizare sau cei de la deszinsectie cauti pe internet si apelezi la ei.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dumnezeule, dar acoperă-ți canalul de la baie! Cred că numai cu un spray special rezolvi problema. Să știi că nu mor neapărat dacă au poziția "aceea", poate nu se pot întoarce din cauza greutății corporale big grin.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ii chemi pe cei de la deratizare sau cumperi un spray din ala de gandaci, (nu mai stiu exact cum se numeste, dar e foarte bun) si dai cu el prin toata casa si mai ales, acopera canalul de la baie, ca numai de acolo vin.

| mihnea123abc a răspuns:

Ori deratizarea ori dau cu spray dala anti gandaci

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Nu as vrea sa fiu in pielea ta acum, dar iti pot recomanda sa dai cu sapun prin toate locurile unde ei pot intra, si in felul acesta iesi mai ieftin, gandaci urasc sapunul, asa am scapat de ei.bafta