| anonim_4396 a întrebat:

Actorii porno fac sex si in spatele camerelor de filmat? Adica fac sex de placere fara sa tina cont de altii?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da fac.
exista un podcast cu domnul Steel pentru cine stie cine este.
povesteste cum dupa filmari de multe ori actorii porno se intalnesc si fac sex pe bune prin camerele de hotel... iar unii au chiar parteneri acasa unde fac sex ca orice alt cuplu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, in spatele camerelor de filmat nu mai fac sex, ca-s satui pana peste cap de cat muncesc pe zi in fata camerelor de filmat.

Doar acasa la ei, au viata privata cu sotia sau iubita.

| ReddY25 a răspuns:

Buna intrebare

| AdioTPU a răspuns:

Da dar fac cu iubiți sau iubitele lor. Dacă au. Iar cu aceștia nu fac sex ci dragoste. Sexul in fața camerelor de filmat, dragostea în privat.